Dış Ticaret Hizmetleri

Rota Group Dış Ticaret Hizmetleri

Rota Group sayesinde dijital problemlerinize çevrimiçi çözümler bulabilirsiniz. Kişiye özel web tabanlı yazılımlar, pazarlama stratejileri, danışmanlık hizmetleri başta olmak üzere daha birçok konuda sizlere özel rota oluşturuyoruz. Kurumsal anlamda kimlik sahibi olmak için bizimle çıktığınız bu yolcuğun her anında sizlerin yanında yer alıyoruz. Aynı zamanda kurumsal kimliğinizi iyi bir şekilde temsil edebilmeniz için kartvizit ve katalog seçimlerinizde de sizlere kreatif ve işlevsel önerilerde bulunuyoruz. Osmaniye'nin dijital kılavuzluğunu yapan Rota Group bununla da yetinmeyip Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Kahramanmaraş gibi diğer çevre illere de çözüm ulaştırıyor.

Rota Group aracılığıyla almış olduğunuz her bir yazılımın arayüzü kullanıcı dostu olarak dizayn edilmiştir. Yönetim paneli de yine aynı şekilde kullanıcı dostu, basit arayüz ve dinamik olarak tasarlanmıştır. Bu yönetim panalleri ile sitenize ait bütün verilere bir tıklama ile ulaşabilir, kullanıcı verilerini görebilir ve düzenleyebilir ve hatta sahibi olduğunuz e-ticaret sitelerinde yüksek satış rakamları da elde edebilirsiniz.

Yazılımlarımızın hepsi mobil uyumlu (responsive) olmakla birlikte bütün telefon ve tabletlerde çok rahat bir şekilde çalışabilmektedir. Bu özellik ile sitenizin performansından ve hızından asla ödün vermezsiniz. Dilediğiniz takdirde web sitenizin Play Store ve Appstore için uygulamaları da tarafımızca yapılmaktadır. Ve bunlara ek olarak sitenizde yer alan reklamların yönetiminde de yine sizlerin yanında bulunuyoruz.

Web sitesi ve sosyal medya, müşteri portföyünü geliştirmek ve pastadan büyük dilim kazanmak isteyen işletme ve firmaların olmazsa olmazıdır. Bu kanal aracılığıyla hem uzaktaki insanlara dokunmak hem de onları sadık bir müşteri olarak kazanmak gerçekten mümkün. Siz de yerel bir işletme veya KOBİ iseniz bu hayallerinize Rota Group ile kavuşabilirsiniz.

Rota Group ile web tabanlı yazılımların son trendlerini takip edebilir ve SEO konusunda aldığınız destek ile Google'da ön sıralara kolayca yükselebilirsiniz. Sizlere olan desteğimiz ve danışmanlık hizmetimiz sadece projeleriniz ile sınırlı kalmıyor. Projeleriniz tamamlandığında dahi sizlere destek oluyor ve rehberlik ediyoruz.

Rota Group olarak sadece işletme ve firmaların değil bireylerin kişisel internet projeleri ile de yakından ilgileniyoruz. Oyun yazılımları, otomasyon yazılımları, turizm rezervasyon ve organizasyon yazılımları, mobil uygulamalar, katalog ve kartvizit tasarımları gibi daha birçok kategoride yer alan projeleriniz için bütün tecrübe ve özkaynaklarımızı sizlere sunuyoruz.

Planlı SEO stratejileri ile Osmaniye lokasyonlu ya da bulunduğunuz ildeki aramalarda ilk sayfalarda görünerek müşteri portföyünüzü ve cironuzu katlayabilirsiniz. Kurumsal kimliğinizden ayrı olarak sosyal medya sitelerindeki yeriniz de çok önem arz eden bir konu. Ve bu konu üzerinde de titizlikle durulması gerekmektedir. Çünkü müşterileriniz gün içinde saatlerini sosyal medya sitelerinde geçiriyorlar ve siz de burada onlarla kontak kurmalısınız. Rota Group olarak sizlere sosyal medya sitelerinde nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini basit ve etkili bir şekilde aktarıyoruz.

 

Rota Group