Web Tasarım ve Yazılımı

Web Tasarım ve Yazılımı

Web tasarım, estetik anlayışınızın ve kafanızdaki hayalin yazılıma aktarılmasıdır. Osmaniye Web Tasarım ile siz de hayallerinizi uygulamaya dökerek dijital dünyada bir kimlik edinebilirsiniz. Web tasarım her ne kadar basit bir olay gibi görükse de aslında öyle değildir. Sitenin renklerinden tutun da yazı fontlarına dek hummalı çalışma gerektiren ve uzman kadrolara emanet edilmesi gereken bir alandır. Tamamı uzman ve alanında profesyonel kişilerden oluşan Osmaniye Web Tasarım ile siz de arkanıza yaslanıp rahat bir şekilde web sitenizin inşa edilmesini seyredebilirsiniz. İnternet dünyasında başarı elde etmenin yolu sabır göstermek ve profesyonel yardımı almaktan geçer. Sizlere sunmayı vaat ettiğimiz bu rehberlik ve yazılım hizmeti ile sosyal medya dahil olmak üzere internet üzerinden müşteri kazanabilirsiniz ve kazançlarınızı artırabilirsiniz. 

Web sitelerinin tasarımı ve işlevselliği kadar güvenliği de önemlidir. Hatta güvenlik sistemleri olmadan bir internet sitesinden bahsetmek imkânsıza eştir. Osmaniye Web Tasarım olarak son teknoloji güvenlik sistemleri ile donattığımız yazılımlarımızın arkadasında duruyoruz. Yazılımı sizlere teslim ettikten sonra dahi rehberlik ve güvenlik hizmeti vermeye devam ediyoruz.
Bilgisayar kullanımının azaldığı şu dönemlerde mobil uygulamalar ve mobil uyumlu internet siteleri üzerine yatırım yapmak gerçekten de akıllıca bir hareket. İnsanlar internete sürekli olarak mobilden erişim sağlıyorlar. Siz de internetteki bu insanları müşteri olarak görüyorsanız mobil uygulamalara ve mobil uyumlu (responsive) tasarımlara sahip olmak zorundasınız. Osmaniye Web Tasarım olarak sizlere hem Android hem de iOS uygulama hem de mobil web tasarım hizmeti sunmaktayız.

Gelişmiş ve kullanımı kolay bir yönetim paneli ile yapabilecekleriniz:
- Kurumsal bilgilerinizin ve işletmenize dair bilgilerin yer aldığı dinamik sayfalar
- Ticaretini yapmış olduğunuz ürünleri satışa sunma
- Sitenize gelen müşteriler hakkında yaş, cinsiyet, il, ilgi, bölge gibi detaylı bilgilere sahip olma. Bu istatistik verileri ile kendinize yeni pazarlama stratejileri belirleyebilirsiniz.
- Sitenize ve mobil uygulamanıza eklenen reklamların istatistikî verilerini okuyabilme

Dinamik ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip yönetim (admin) paneli ile bu saydıklarımı ve daha fazlasını birkaç basit tıklamayla gerçekleştirebilirsiniz.

Sitenize ait sosyal medya hesapları konusunda da herhangi bir endişe duymanıza gerek yok. Osmaniye Web Tasarım olarak sizlerden de bu alanda hiçbir yardımımızı esirgemiyoruz. Instagram, Twitter, Facebook başta olmak üzere diğer bütün sitelerdeki hesaplarınızı yönetmede sizlere kritik ipuçları veriyoruz. Dilerseniz AdWords ve AdMob reklamlarında da birlikte hareket edebiliriz.

 

Rota Group