Webview Mobil Uygulama

Webview Mobil Uygulama

Cep telefonlarının akıllı telefonlara doğru evirilmesi gerçekten de hayret verici bir süreç. Tabi bu süreç büyük bir sektörü de beraberinde getirdi. Mobil uygulama tasarımı ve uygulamaların sürekli olarak geliştirilmesi de bu sektörün en can alıcı noktalarından bir tanesi. Osmaniye Web Tasarımdan mobil uygulama geliştirme, yayınlama ve yönetme hizmetleri alabilirsiniz. Dünya üzerinde aktif olarak kullanılan 5 milyardan fazla akıllı telefon olduğu baz alınırsa bu sektörün ne kadar büyük ve canlı olduğu da pekâlâ anlaşılacaktır.

E-ticaret başta olmak üzere oyun, web site gibi daha birçok kategoride çıkaracağınız bir mobil uygulama ile siz de büyük kazançlar elde edebilir ve şirketinizin de kurumsal tanıtımını bu yolla gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü insanlar sahip oldukları akıllı telefon ve tabletlere ihtiyaçları dahilinde farklı farklı uygulamalar kuruyorlar. Mobil uygulama sektörü gerçekten de çok büyük ve henüz yeni bir sektör. Bu sektöre ne kadar erken girebilirseniz o kadar çabuk büyür, yerinizi sağlama alır ve kazanç elde edersiniz. Yapılması gereken doğru kategoride bir uygulama tasarlamak tabi hangi yazılım şirketi ile çalıştığınız da önemli. Ancak mobil uygulama tasarlanırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var:

  • Osmaniye Web Tasarım olarak sizler adına öncelikle saha araştırmaları yapıyor ve bunları grafikler eşliğinde size sunuyoruz.

  • Yapılan bu durum değerlendirmesinden sonra en uygun tasarım ve menü görünümü ile beraber uygulamanızı kodlara dökmeye başlıyoruz.

  • Uygulamanız hazır olduktan sonra gerekli test aşamalarına geçiyoruz. Uygulamanın test edilmesi ve alınacak geri dönüşler bu noktada çok önemli. Zira bu ger dönüşler ile uygulamadaki eksikler tespit edilecek ve giderilecek.

  • Uygulamanız Play Store ve AppStore’da yayınlandıktan sonra size kalan şey ise müşteri sayınızın ve gelirlerinizin artmasını seyretmek.

Osmaniye Mobil uygulama hizmetleri veren bir firma olarak sizlere uygulamanız yayında olduğu sürece hem geliştirme hem de reklam yönetme işlemlerinde de destek oluyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Native programlama ya da Hybrid programlara olarak iki farklı seçenek sunuyoruz. Sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda mobil uygulamanızı tasarlıyor ve markette indirime hazır bir şekilde size teslim ediyoruz.

 

Rota Group